A kerület tanára kitüntetés
A GULNERNEK 2010-ben

Június 2-án délben rendezte fenntartó önkormányzatunk idei kerületi pedagógusnapi ünnepségét, ami egyben kitüntetési ünnepség is volt. Dr. Mester László polgármester és Hajdúné Giron Éva irodavezető méltatta mindazok erőfeszítéseit, akik munkája hozzájárul a kerületi közoktatás színvonalának emeléséhez. Külön köszöntötték az idén kitüntetésre felterjesztett pedagógusokat és munkatársakat, akiket szép műsor keretében jutalmaztak eddigi munkájukért.

"Jánk Zsolt 1994 óta dolgozik kerületünkben, egyben iskolánkban, ahol meghatározó személyiséggé vált.

Az itt eltöltött 16 év óta az oktatás-technikai, informatikai rendszer aktív fejlesztője, működtetője. 1995 szeptemberétől a történelem mellett informatikát is tanít.

1995-től rendszeresen szervez számítástechnika/informatika szakkört, ahol az érdeklődőket kerületi, fővárosi, országos versenyekre is eredményesen készíti fel.

Tanulóiból osztályfőnökként sikeres, együttműködésre képes, kiváló közösségeket teremtett. Osztályfőnöki tevékenysége nem csak a szülők, tanulók körében elismert, az osztályfőnöki munkaközösség mindvégig aktív tagja, időszakonként vezetője is volt.

A nevelőtestület határozott, véleményalkotó tagja, aki pályakezdő kollégáinak szakmai, pedagógiai beilleszkedését is szívügyének tekinti, mentori feladatokat is ellát.

Az iskolai ünnepek rendezésében, szervezésében meghatározó személyiség, általa szervezett megemlékezések hagyományteremtők.

2006. szeptembere óta az iskola honlapjának megalkotójaként, karbantartójaként szülők, pedagógusok, tanulók számára is használható, korszerű információs csatornát fejlesztett ki.

2010. június 2-án, kerületi ünnepség keretében vette át a Kerület Tanára kitüntetést, amihez szívből gratulálunk."

Kerekes Elek

A 2009/2010-es tanévben
- Zsolt bácsi közreműködésével is -
kerületi, budapesti és országos sikereket hozó
csapataink, tanulóink:

Major József, Katona Viktória, Papp Valentina Mónika nénivel
- a
kerületi angol-informatika komplex vetélkedő
győztesei:

Illés Kornél, Kriszt Benedek, Hegedűs Gergely
a Nemzeti Múzeum országos múzeumpedagógiai vetélkedőjének

hetedik helyezettjei:

Major József
a Második Világháború országos pályázatíró versenyének

győztese:

Kerényi Eszter, Major József, Mógor Tamás és Illés Kornél
a kerületi Erkel bicentenáriumi komplex informatikai vetélkedő
harmadik helyezettjei:

Papp Valentina és Major József
az 1956-os vetélkedő országos döntőjének
harmadik helyezettjei:

Illés Kornél, Kriszt Benedek, Hegedűs Gergely
a kerületi Szent László történelem verseny győztesei
és a budapesti döntő
hetedik helyezettjei:

Köszönet a sok-sok örömet okozó sikerekért!
S köszönet valamennyi végtelen szorgalommal és szerénységgel
dolgozó kolléga munkájáért, akik nélkül nem teljesedhetett volna ki
ez a tehetséggondozó munka, nem hozhatott volna ilyen szép sikereket!
Köszönet mindenkinek, akinek a munkája nélkül
nem érhette volna ez a megtisztelő, kitüntető cím
2010-ben a Gulner Iskolát!

Zsolt bácsi

vissza az életképekhez                vissza a navigáláshoz